Zpět
Zpět
Zpět

Ostatné/všeobecné otázky

  • V čom ste iní? / Prečo si máme vybrať práve vás?

    Medzi naše hlavné firemné hodnoty radíme neustály rozvoj služieb, aj vlastného technického riešenia. Chceme byť inovátorom v oblasti zamestnaneckých benefitov. Po celý čas nášho pôsobenia na trhu dbáme na prvotriedny zákaznícky servis, ktorý je pre nás nielen frázou, ale odráža sa reálnym spôsobom v našej každodennej službe zákazníkom. Máme dlhoročné skúsenosti s implementáciou benefitových programov pre najvýznamnejšie české a slovenské korporácie, a tieto skúsenosti môžeme využiť pri spolupráci s vašou spoločnosťou. V neposlednom rade by sme naozaj radi priniesli zamestnancom prostredníctvom našich služieb viac radosti do života a možnosť dopriať si nevšedný zážitok.

  • Kto sú vaši klienti?

    Spravujeme benefity pre spoločnosti najrôznejších veľkostí, zameraní, aj regiónov v rámci SR. Naše flexibilné riešenie umožňuje zaviesť program prakticky v akejkoľvek spoločnosti a prispôsobiť riešenie ich potrebám. Medzi našich najvýznamnejšíchklientov patria Tatra Banka, 365bank, Siemens, KIA, PSA, Accenture, Eset, Kaufland, či Billa.

  • Môžeme si u niekoho overiť ako vaše služby fungujú?

    Radi vám poskytneme konkrétny referenčný kontakt z radov našich aktuálnych klientov. Kontaktujte nás, dohodneme sa s vami na detailoch.