Zpět
Zpět
Zpět

Dajte vašim zamestnancom viac, než dovolí rozpočet.

Dnešní zamestnanci čakajú od zamestnávateľa viac. Chcú vidieť skutočný záujem. A tento nový rozmer cafeterii dodávajú naše motivačné moduly.

Moduly

Cafeteriu Benefit Plus môžete ľubovoľne doplniť ďalšími modulmi, ktoré dokážu znížiť vaše náklady, alebo vám pomôžu s firemnou kultúrou a prepojením zamestnancov.

Prehľad všetkých modulov

 • Zvyšovanie efektivity nákladov
 • Podpora firemnej kultúry
 • Total rewards

  Ukážte vašim zamestnancom, čo všetko dáva vaša firma každému nad rámec mzdy. Ľudia si to často neuvedomujú a vynaložené náklady tak strácajú na efektivite. Akonáhle vidia, čo všetko do nich firma investuje, nestačia sa čudovať.
 • Inovácie

  Vďaka inováciám sa už vo vašej firme nikdy nestane, že by dobrý nápad niekde zapadol. Zlepšováky píšu zamestnanci priamo do systému, v ktorom sa nový projekt jednoducho riadi, až do úspešného zavedenia do praxe. Inovátorov môžete v tomto systéme aj priamo oceniť.
 • Pochvaly

  Neplatíte za to nič, a pritom to tak motivuje, čo je to? Samozrejme, pochvala. Pritom s ňou zbytočne toľko šetríme. Napísať o kolegovi niečo milé je jednoduchšie, než ísť za ním osobne. A má to rovnaký efekt. Vlastne väčší, pretože o pochvale prostredníctvom tohto modulu hneď vie celý tím, aj vedenie.
 • Spolujazda

  Myslíme ekologicky, ekonomicky a sociálne. A to všetko pokrýva projekt spolujazda, ktorý vašim zamestnancom umožní v jednoduchom inzertnom rozhraní dohodnúť si spoločné cesty do práce. Podelia sa o náklady, je to eko a ešte sa aj zoznámia.
 • Spolky

  Vo veľkých organizáciách často nie je jednoduché zoznámiť medzi sebou jednotlivé oddelenia. Občas sa ľudia, ktorí denne spolupracujú, naživo nikdy nevideli. Naša "sociálna sieť" ich dokáže prepojiť na úrovni koníčkov a záujmov. V aplikácii vznikajú spolky, ktoré pomáhajú budovať neformálne vzťahy.
 • Mentoring

  Modul umožňuje jednoduchú a prehľadnú evidenciu mentoringu naprieč celou spoločnosťou a s ním spojených odmien v daňovo zvýhodnenom režime. Každý vie, ktorého nováčika má na starosti a primo vidí aj odmenu za svoju prácu navyše. Tú dostane v podobe benefitových bodov.
 • Bazár

  Potrebujete občas predať niečo staršie , alebo naopak kúpiť? Čo tak realizovať to priamo v bezpečnom prostredí práce? Predsalen to nie je tak anonymné, navyše hrnčeky po babičke môžete odovdzať v prostredí, kde ste takmer denne. Už žiadne zložité dohadovanie.
 • Blahoželanie k výročiu

  Dobrá firma oceňuje vernosť svojich ľudí. Náš samostatne fungujúci systém stráži pracovné výročia aj za vás. Nielen, že pošle zamestnancovi gratuláciu, ale s predstihom upozorní na jubileum aj jeho manažéra. Prípadne automaticky pripíše body za odpracované roky.