Zpět
Zpět
Zpět

Implementácia

 • Ako dlho trvá implementácia?

  Toto je veľmi individuálne, záleží to na mnohých okolnostiach a aspektoch. Dôležité je pre nás poznať potreby klienta a následne realizujeme podľa potrieb a našich možností. Reálne sa dá implementácia základnej cafeterie zvládnuť behom 6-8 týždňov.

 • Čo je súčasťou implementácie a ako veľmi je náročná?

  Súčasťou implementácie je detailný rozbor potrieb klienta. Navrhujeme riešenia, ktoré vychádzajú z našich skúseností a stoviek úspešných implementácií. Riešime nastavenia aplikácie, interných benefitov, spracovania dát, spôsoby fakturácie, spoločne riešime zmluvu a všetko detailne zaznamenávame do Implementačného protokolu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou našej spolupráce. Je určite vhodné vyhradiť si na implementáciu dostatok času, ale vďaka našim skúsenostiam nie je náročnejšia, ako iné projekty.

 • Pomôžete nám s komunikáciou?

  Áno, určite vám s komunikáciou radi pomôžeme. Už teraz disponujeme množstvom materiálov (letáky, plagáty, tlačové dáta), ktoré vám môžeme poskytnúť. Navyše máme k dispozícii HR Portál, špeciálne stránky pre HR, kde nájdete inšpiráciu, aj nápady na komunikáciu. Stránky sú k dispozícii 365 dní v roku.

 • Koľko cafeteria stojí?

  Toto je veľmi individuálne. Zavedenie cafeterie vychádza z cenníku služieb. Potrebujete konrétne nacenenie? Pošlite nám dopyt a my vás kontaktujeme. Radi vám pripravíme ponuku na mieru.

 • Budeme mesačne niečo platiť?

  Záleží na tom, aká je vaša predstava o cafeterii. čo všetko si budete želať do cafeterie integrovať. Sme pripravení zaslať vám cenník na mieru pre vašu spoločnosť.