Zpět
Zpět
Zpět

Cafeteria (voľný čas)

 • Čo je Cafeteria?

  Cafeteria je veľmi jednoduchý nástroj (online obchod s benefitmi), vďaka ktorému pohodlne, ľahko a rýchlo vyriešite odmeňovanie zamestnancov vo vašej firme. Každý zamestnanec má svoje konto s benefitovými bodmi, ktoré vymení za služby z oblasti cestovania, vzdelávania, zdravia, športu, kultúry, nakupovania a tlačených kníh. Vďaka našim skúsenostiam dokážeme poradiť a vybrať to najvhodnejšie nastavenie práve pre vás.

 • Aký je jej prínos / prečo zaviesť Cafeteriu pre zamestnancov?

  Veľkým prínosom je efektivita, atraktivita, časová aj finančná úspora a motivácia. Vďaka flexibilite si každý zamestnanec vyberie práve také benefity, ktoré majú pre neho najväčší zmysel. Môže si tak prispieť na dovolenku, kúpiť si permanentku do fitka, doplniť knižnicu o nové tituly, či absolvovať jazykový kurz.

   

 • Čo je súčasťou ponuky?

  V cafeterii nájdete benefity a služby z oblasti cestovania, kultúry, vzdelávania, športu, zdravia a nakupovania. Ponuku cafeterie je možné podľa požiadaviek zamestnávateľa obmedziť na ním zvolené kategórie. Súčasťou ponuky je aj administrácia Rekreačných poukazov. Systém Cafeterie dokáže postrážiť nároky jednotlivých zamestnancov a zamestnávateľ tak má o starosť menej.

 • Môžeme mať v Cafeterii naše firemné benefity?

  Áno, do Cafeterie môžeme integrovať aj interné benefity podľa možností našej aplikácie. Najčastejšie implementujeme benefity, ktoré sa týkajú DDS, nákupu firemných výrobkov, charitatívnych organizácií a mnoho ďalších.

 • Kedy prebehne platba za čerpané benefity?

  Fakturácia/platba za čerpané benefity prebieha spravidla spätne za uplynulý mesiac, teda až po tom, ako si zamestnanci v cafeterii objednajú. Vy ako zamestnávateľ neplatíte nič dopredu, čo pozitívne ovplyvňuje vaše cash-flow.

 • Koľko partnerov môžu zamestnanci využívať?

  Počet partnerov se mení každým dňom, do systému neustále zavádzame nových atraktívnych poskytovateľov. Ich aktuálnu ponuku nájdu zamestnanci vždy vo svojom benefitovom účte. Dáta pravidelne aktualizujeme.